5 מתנות ממותגות מומלצות לעובדים

תחושת חוסר הערכה והערצה בעבודה יכולה להיות עניין מתסכל מאוד, במיוחד כאשר מדובר בעבודה קשה שלא תמיד מתגמלת. מתנות לעובדים שלכם הן האמצעי המדויק שיכול לעזור לכם לשפר את אותן התחושות הקשות שעלולות לעלות בקרב עובדכם. קיימות מתנות רבות בעולם שניתן לקנות ולבחור. אבל איך אפשר לבחור את המתנות הנכונות עבור העובדים שלכם? כיצד תתאימו את אופי המתנות לאופי עובדיכם? ומהן המתנות הממותגות שתוכלו לקנות ולחסוך כסף תוך כדי? 

 

הבחירה נמצאת בידיים שלכם

פעמים רבות מורכב למצוא את המתנה המושלמת שתתאים באופן המדויק ביותר לכל עובד. לכן המלצתנו המרכזית היא לבחור מתנה אחת שאותה תתנו לכל העובדים, זאת בכדי שלא תיווצר קנאה בין האחד לשנייה ובכדי לא לגרום לתחושת חוסר הערכה בקרב חלק מהעובדים.

חשוב לזכור שבנתינת המתנה עצמה אתם נותנים הרבה יותר. המתנה היא האמצעי שיכול לעזור לכם להראות כמה אתם מעריכים את העובדים שלכם. לכן, גם בעת הענקת השי לעובדים מומלץ ליצור טקס קטן בו תקריאו את שמות העובדים .

 

רשימת 10 המתנות הממותגות שתוכלו לבחור לעובדים שלכם

  1. כרטיס גיפט קארד – נתינת כרטיס גיפט קארד היא אחת המתנות השכיחות כאשר מדובר במתנה ממעסיק למועסק. הגיפט קארד שומר גם על ייתרון השיוויון בין העובדים אך יחד עם זאת מאפשר את החופש לכל עובד או עובדת להתאים את המתנה הנכונה לו או לה.
  2. דיסק און קי – דיסק און קי הוא המתנה הנכונה כאשר מדובר בשי קטן וממותג שיכול לחסוך לכם בהרבה מאוד כסף. קיים מגוון רחב מאוד של דיסק און קי בשוק וכאשר מדובר במתנה לעובדים עליכם למצוא את האיזון בין מחיר הדיסק און קי לבין איכותו.
  3. זכרו להתאים את איכות ועלות הדיסק און קי לאירוע שבעקבותו הוחלט לחלק את השי בכדי שלא ידובר במתנה פשוטה מידי.
  4. בקבוק מים חכם – בקבוק מים חכם הינה מתנה פרקטית, בייחוד כאשר מדובר בעבודה משרדית. הרבה פעמים עובדים במשרד מזניחים את בריאותם ושוכחים לשתות מים. בקבוק המים החכם יוצר עניין בשתיית המים באמצעות מד הטמפרטורה שלו שמעיד על טמפרטורת המשקה שנמצא בבקבוק.
  5. עט מעוטר – עבור עבודה משרדית מומלץ פעמים רבות לקנות עט יוקרתי ומיוחד. העט יכול להיות שימושי במיוחד בסביבת העבודה ואפילו לתת יוקרה נרחבת לעבודה המשרדית. עט יוקרתי יוצר חוויה מיוחדת יותר בסביבת העבודה ונותנת לעובדים את התחושה שהם חשובים מאוד במקום העבודה שלהם.
  6. שעון חכם – המתנה הזו אומנם נעה בין טווח מחירים יקר באופן יחסי אך משתלמת לעבודה מכל סוג שהיא. היתרון המרכזי בשעון החכם הוא השימוש הרחב שלו גם בסביבת העבודה ( שעון חכם מאפשר גישה לעדכונים וזמנים בכל רגע ביום ) וגם בבית.

זכרו להעריך את עובדכם

חשוב לזכור שלא די במתנה בכדי להביע הערכה כלפי עובדיכם וכי גם מילה טובה יכולה תמיד להעלות לכל עובד את מצב הרוח.

עובדים

אולי יעניין אותך גם