3 דברים שחשוב לבדוק לפני קניית טלפון חדש

הגיע הזמן להתחדש במכשיר סלולרי חדש? בכתבה הבאה תמצאו את הדברים החשובים ביותר שעליכם לדעת לפני ביצוע הרכישה. קניית מכשיר סלולרי היא מטלה שעלינו לבצע מפעם לפעם, בין אם הטלפון הנוכחי שלכם שבק חיים או בין אם חפצה נפשכם להתחדש.

מטרת הכתבה שלפניכם היא לעשות סדר בכל הנוגע לקריטריונים הבסיסיים ביותר ברכישת מכשיר סלולרי אשר רלוונטיים לכל סוגי הלקוחות, בלי קשר לצרכים המותאמים אליהם באופן אישי .

 

עמידות המכשיר

היום, לרוב הטלפונים ישנה עמידות במידה מסוימת לנוזלים ולאבק. ניתן להבין את רמת העמידות של המכשיר ע"י התקן שייחודי להם. ישנם מכשירים ללא תקן, אך עדיין קיימת רמת עמידות בסיסים לנוזלים ואבק. ההבדל המהותי בין המכשיר עם התקן ובלי התקן הוא האפשרות לתבוע את חברת הטלפונים.

בנוסף לכך, ישנה עמידות לפגיעות פיזיות שנגרמות ממכות או נפילות של המכשיר. היום, רוב המכשירים עשויים מחומרים אמידים מאוד שקשה מאוד לנפץ. למרות זאת, במידה והצלחתם לגרום לניפוץ, עלות תיקונו יכולה להגיע למחירים גבוהים מאוד לכן אם אתם נוטים להפיל את הטלפונים שלכם, מומלץ לרכוש יחד עם המכשיר מגן תואם.

 

מצלמה

זה ידוע שהטלפון כבר מזמן לא רק מכשיר שבאמצעותו מבצעים שיחות. איכות המצלמה הינה פקטור חשוב מאוד בבחירת הטלפון והמגוון גדול מאוד. זה לא סוד שלמכשירים המתקדמים ביותר, יש את המצלמה הטובה ביותר. אך אין זה אומר שאי אפשר למצוא מצלמה איכותית למדי גם במכשירים הפשוטים יותר. בשביל לדעת איזה מצלמה לבחור, צריך לדעת למה היא הולכת לשמש.

כלומר, אם המצלמה נדרשת לצלם תמונות נוף איכותיות, או לצלם דקות ממושכות של וידאו – יש לבחור מצלמה בעלת המפרט המתאים לכך. לעומת זאת, אם המצלמה נדרשת בכדי לתעד את חייכם באופן שגרתי ויומיומי, אין צורך במצלמה מיוחדת ורוב המצלמות שקיימות היום בשוק יספקו זאת. חשוב לציין שכמות העדשות בטלפון לא בהכרח מעידה על איכות התמונה שתתקבל.

 

חיי סוללה

איכות הסוללה היא בין התכונות המשמעותיות ביותר שיש כיום לטלפון. בסופו של היום, כלל הפיצ'רים שהטלפון יכול להציע לא שווים הרבה אם המכשיר כבוי. ביצועי הסוללה מושפעים הן ממאפייני הטלפון והן מצריכת המשתמש. מאפייני הטלפון אלו הם גודל המסך, מהירות מעבד המכשיר ומערכת ההפעלה.

צריכת המשתמש מושפעת מהפעולות שתעשו עם המכשיר שלכם. פעולות שגוזלות חיי סוללה הן שימוש באפליקציות כבדות של משחקים, עיצוב ועוד. כמו כן, השארת הוויפי והבלותוס' דולק ללא סיבה והטענת הטלפון באופן שגוי. אם אתם יודעים שחיי הסוללה היא לא בראש סדר העדיפויות שלכם וזה לא משהו שתתעסקו בו בשימוש היומיומי של המכשיר, כדי להשקיע קצת יותר בסוללה עוצמתית שתחזיק מעמד שעות רבות.

לסיכום, בעולם האפשרויות הבלתי מוגבל של ימנו רכישת טלפון לפעמים מרגישה כמו משימת מציאת מחט בערמת שחת. אך בהגדרת תקציב וצרכים ברורים, ניתן למצוא את הטלפון המתאים ביותר עבורכם. https://maxima.ltd

טלפון חדש

 

 

 

אולי יעניין אותך גם