קידום ממומן בגוגל – למי זה מתאים

בעלי עסקים רבים שומעים את המונח "קידום ממומן" לא פעם בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי. בעידן של היום כל עסק שמכבד את עצמו מוכרח להחזיק באתר אינטרנט ובנוכחות מרשימה במדיות החברתיות.הקידום הממומן בגוגל הם למעשה מודעות המפורסמות בתשלום.

הן מופיעות בתוצאות הראשונות מעל או מתחת לתוצאות האורגניות כאשר אתם מחפשים ערך כלשהו. בעל עסק המעוניין בקידום ממומן בגוגל צריך לבחור את הביטויים שהוא מעוניין להופיע בהם כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלו מבצע חיפוש.

 

קידום ממומן – איך זה בדיוק עובד?

קידום ממומן בגוגל הוא למעשה הדבר ש"יקפיץ" את העסק שלכם למעלה במנוע החיפוש, כך שבעת שהלקוח הפוטנציאלי שלכם יחפש דבר מה בגוגל שקשור לעסק שלכם, האתר העסקי יופיע בתוצאות הראשונות שבדרך כלל לוחצים עליהן.

ניתן להבחין בתוצאות ממומנות ע"י הסימון Ad. היום שימוש בקידום ממומן בגוגל הוא רחב מאוד, כאשר ניתן להשתמש בקידום ממומן ע"י גוגל שופינג, או לעשות קידום במדיה החברתית ע"י באנרים ופרסום ברשת החיפוש.

 

למה לכם לעשות קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל הוא בעל פוטנציאל גדול להגדלת הרווחים העסקיים שלכם. התוצאות מגיעות מהר, והתשלום בעבור הקידום הממומן נעשה פר הקלקה, מה שלמעשה מצמצם את הסיכון להפסד כספי.בנוסף, הקידום מאפשר לכם להגיע ללקוח בדיוק בזמן הנכון, לאחר שהוא כבר התעניין וחיפש את השירות, לכן כל מה שנשאר לכם הוא לבצע את עבודת המכירה.

קיימת האפשרות לבצע "פיילוט" ולבדוק האם הקידום הממומן אכן עובד, וכאשר הגעתם למכסה החודשית הרצויה – לעצור. מדובר בשיטת פרסום קלה לתפעול, עם תוצאות מצוינות.

 

לאילו עסקים קידום ממומן מתאים

היום כל עסק מעוניין למקסם רווחים ולהגיע אל הלקוח שמחפש את השירות שהוא מציע. בדרך קלה מאוד תוכלו להיות הראשונים שיופיעו במנוע החיפוש, ולכן שיטת קידום זו מתאימה לכל עסק.אם אתם לא בקיאים דיו ברזי הקידום הממומן בגוגל ובמדיות החברתיות – תנו לבעל מקצוע מנוסה בתחום לטפל בקמפיין הפרסומי שלכם. בכך תחסכו כסף רב ותגיעו לתוצאות הרצויות.

 

עלויות של קידום ממומן בגוגל

בכל הנוגע לעלות הקידום ממומן, חשוב להדגיש כי קיים תשלום שעובר ישירות לגוגל עבור הקליקים\המודעות והניהול שלהן.העלות לקליק משתנה לפי הביטוי שבחרתם ולפי העסק. שיטת התמחור של גוגל בנויה על פי מכרז, כאשר מי שמציע את המחיר הגבוה ביותר מרוויח. קשה לדעת במדויק מהי העלות לקליק לפני תחילת הקמפיין, אך ניתן לבצע הערכה.

חשוב מאוד להבין את העלות הממוצעת לקליק בכדי להבין מהו אומדן ההקלקות שלכם, ולפי זה לבנות תקציב עבור פרסום.

 

לסיכום

קידום ממומן בגוגל הוא שיטת פרסום דיגיטלי מוצלחת ואמינה, אך עם זאת היא דורשת מיומנות ומומחיות בכדי להגיע לתוצאות הרצויות ולהבאת לידים משמעותיים.השאירו את העבודה הזו למומחים בתחום, ותראו את התוצאות. בהצלחה!

בחסות,

אולי יעניין אותך גם