שירותי ענן בבתי מלון – כך תגנו על המידע של הלקוחות שלכם

אתם בטח יכולים כבר לחשוב על כמה דרכים שבהן מחשוב ענן כבר משפיע על חייכם האישיים היומיומיים, אבל איך הוא משתלב בתעשיית המלונאות? הטמעת תוכנת שירותי ענן יכולה להפוך את הפעילות שלכם ליעילה יותר, לחסוך זמן לעובדים שלכם וליצור חוויות אורח חיוביות יותר. האם זה מאובטח? האם כל זה משתלם? הנה לכם כל שתצטרכו לדעת על שירותי ענן בבתי מלון.

 

 מחשוב ענן מאובטח

אם אתם משקיעים במערכת ניהול נכסי מלונות של שירותי ענן , אז לא תצטרך לאחסן נתונים באתר, זה פשוט נמצא בשרת במקום אחר – ייתכן שזה אפילו בארץ אחרת. זה מובן שזה עלול לגרום לכם לחוות חוסר ביטחון מסוים אך במציאות ההפך הוא הנכון. מערכת מלון המבוססת על שירותי  ענן נכונים,נהנית מאבטחת סייבר הטובה ביותר בעסק.  סביר להניח שדווקא במערכת פנים ארגונית לא תצליחו להגיע לרמת אבטחה הכוללת חומות מגן זיהוי פריצות הצפנת SSL בתקן, אבל שירותי הענן מספקים את כל ההגנות הללו בעלות מזערית בהשוואה.

 

מחשוב ענן אמין

בהחלט, והזמנים משתנים. היתרון של מחשוב ענן מסייעים בשיפור מצבים בסיסיים וחשובים ביותר של תפעול מלונות באופן רציף ללא באגים ובעיות דברים כגון שיבוץ חדרים, לו"זים פניות וכדומה.  שירותי ענן מסתמכים על חיבור אינטרנט חזק.  ישנה גמישות רבה כאשר משתמשים בשירותי הענן ואין צורך להיות מרותק ותלוי אך ורק במכשיר אחד. ניתן להתחבר מכמה מכשירים כגון טאבלט ולהמשיך להפעיל את דלפק הקבלה שלכם  בכף ידכם. מחשוב ענן מאפשר לכם לעבוד בכל מקום, בכל זמן, בצורה מאובטחת, ומפחית את תשתית ה-IT ועלויות ה-IT השוטפות. בעולם המחובר של היום, מחשוב ענן אמין להפליא.

 

עלויות תפעול נמוכות

פעם הייתה תקופה שבה כל מלון נדרש לשרת גדול ורשת פנימית עם קווים כדי לפעול ביעילות. עם רמת מורכבות זו, חבילות תמיכה כבדות ויקרות היו בגדר חובה והעלויות היו גבוהות. אחד היתרונות הגדולים ביותר של מחשוב ענן, הוא דרישות החומרה המקומיות מופחתות באופן משמעותי, ואתם צריכים רק חיבור לאינטרנט כדי לגשת לאפליקציה. כתוצאה מכך, לא תצטרכו להשקיע בכוח מחשוב מיותר וברשתות, וגם לא תצטרכו חוזה תמיכה יקר.

 

חווית אורח משופרת

לרשת המלון שלכם יש שתי עבודות. ראשית, לספק את החבילה הטובה ביותר של כלי ניהול לכל חברי צוות המלון שלכם כדי שיעבדו חלק וביעילות. שנית, זה חייב לעזור לכם לספק את חווית האורח הטובה ביותר האפשרית. יתרון נוסף של שירותי ענן הוא שהוא מאפשר לאנשי הצוות לעבוד בצורה יעילה יותר. הצ'ק-אין אינו מוגבל לדלפק הקבלה, ניתן לנהל אותם מטאבלטים ניידים, והמהירות שבה ניתן לגשת למידע מאפשרת לצוות המלון לבלות יותר זמן עם האורחים כדי לספק שירות מעולה וחוויית שהייה נעימה ורגועה.

מלון

אולי יעניין אותך גם

כלי תחבורה
מדריכים דיגיטליים
איזה רכב כדאי להשכיר לטיול שטח

בימים אלו של שלהי החורף וראשית האביב, אין תחליף לטיולי רכבים בשטח. בתקופה זו של השנה תוכלו להנות ממרבדים ירוקים, פריחה מדהימה, גבי מים בנחלי

קרא עוד »
מכשיר סליקה
מדריכים דיגיטליים
5 אפשרויות סליקה באופן דיגיטלי

סליקה היא אמצעי בסיסי להעברות תשלום מהלקוח לבית העסק, לאחר שהשני סיפק ללקוח שירות או מוצר מסוים. כיום, כאשר השימוש בכרטיסי אשראי כבר נהיה אמצעי

קרא עוד »