עושים פעילויות של אטרקציות ותיירות – איך תרימו את הרשתות החברתיות שלכם

פתחתם לאחרונה פרופיל באינסטגרם? יצאתם מיד אחר כך למסע שכולל ביקורים תכופים באתרי תיירות ואטרקציות בארץ ובחו"ל כדי לקדם את הפרופיל שלכם? אם הגעתם לכאן, כנראה שעניתם על השאלות הללו

בחיוב ומצאתם את עצמכם ללא עוקבים חדשים.

כדי לאפשר לכם להרים את עצמכם ברשתות החברתיות ולקבל יותר לייקים וחשיפה אתם צריכים לקרוא את השורות הבאות וליישם את הטיפים של המומחים שלנו לפי הסדר הבא:

 

 1. תפיצו את הפרופיל שלכם בקרב קהל היעד שלכם

אתם צריכים קודם כל שקהל היעד שלכם יכיר בכם. אם אתם למשל מעלים תכנים שקשורים לאטרקציות בסגנון מסלולי נינג'ה, עליכם לחשוף את עצמכם בפני קהל יעד שמתעניין בתחום. איך תוכלו לעשות זאת? באמצעות יישום השלבים הבאים:

 • תיכנסו לקבוצות פייסבוק שעוסקות במסלולי נינג'ה
 • תגיבו על פוסטים ותשלחו כדרך אגב את חשבון האינסטגרם שלכם
 • תבקשו מחברים שימליצו לקהל היעד שלכם להיכנס לחשבון האינסטגרם שלכם

 

 1. תקדמו את הפרופיל שלכם בתשלום

עכשיו, אחרי שהפצתם את הפרופיל שלכם בקרב קהל היעד שלכם, אתם יכולים להגיע לשלב העיקרי והחשוב ביותר. מדובר בשלב שיגרום לכם להגיע לבוסט בכל הנוגע לעוקבים, הלייקים, הצפיות ומה לא בעצם. כדי שתוכלו לעשות זאת, אתם צריכים להכיר את השירות של סושיאל בוסט שיאפשר לכם לקנות עוקבים ולייקים באינסטגרם ממשתמשים אמיתיים מחו"ל. כדי שתוכלו ליהנות מכל הטוב הזה, אתם צריכים לשלם תשלום חד פעמי (מדובר בתשלום דיסקרטי) ולאחריו תוכלו לקבל את אחד או יותר מהפרטים הבאים:

 1. תוספת עוקבים
 2. קבלת לייקים
 3. קבלת צפיות לפוסט
 4. קבלת צפיות לסטורי
 5. קבלת תגובות ועוד

 

 1. תיהנו מעוקבים חדשים ותמשיכו לטייל

עכשיו, אחרי שחשפתם את עצמכם בפני קהל היעד שלכם וקידמתם את הפרופיל שלכם בתשלום, אתם כבר יכולים לראות את השינוי שחשבון האינסטגרם שלכם עבר. הפנייה לקהל היעד, הביאה לחשבון שלכם לא מעט עוקבים והשילוב עם קידום הפרופיל בתשלום גרם למתעניינים נוספים לצפות ברילס, בסטורי ובפוסטים שלכם. כעת, אתם יכולים להמשיך ולבקר בפעילויות אטרקציות שאהובות עליכם ולבקר באתרי תיירות בארץ ובעולם. כן, זה השלב שבו אתם מקבלים תגמולים ששווים את כל ההשקעה שלכם (ואולי אפילו יותר מכך). זה הזמן שלכם לארוז מזוודה, לקחת את המטען של הפלאפון, בגדים ואת עצמכם. פשוט כי זו ההזדמנות שלכם ליהנות, לטוס, לנסוע, לחוות והכי חשוב, לתעד, כדי שתוכלו להמשיך ולקבל רווחים מהפרסומים שלכם.

אנחנו מקווים שעכשיו, כשאתם כבר מפורסמים בתחום ויש לכם אלפי ואולי עשרות אלפי עוקבים, אתם עדיין זוכרים אותנו ויודעים להודות לנו על המדריך הפשוט שלנו שהביא אתכם מכלום עוקבים לאיפה שאתם עכשיו. אל תשכחו לשלוח לנו קישור לאינסטגרם שלכם, כדי שנוכל לעקוב אחריכם ולקנא בכם מרחוק.

 

לוגואים של אפליקציה

אולי יעניין אותך גם

כלי תחבורה
מדריכים דיגיטליים
איזה רכב כדאי להשכיר לטיול שטח

בימים אלו של שלהי החורף וראשית האביב, אין תחליף לטיולי רכבים בשטח. בתקופה זו של השנה תוכלו להנות ממרבדים ירוקים, פריחה מדהימה, גבי מים בנחלי

קרא עוד »
מכשיר סליקה
מדריכים דיגיטליים
5 אפשרויות סליקה באופן דיגיטלי

סליקה היא אמצעי בסיסי להעברות תשלום מהלקוח לבית העסק, לאחר שהשני סיפק ללקוח שירות או מוצר מסוים. כיום, כאשר השימוש בכרטיסי אשראי כבר נהיה אמצעי

קרא עוד »