למה צריך לקנות לייקים בתחילת הקידום

תופעה הולכת וגדלה בקרב משפיעי הרשת החברתית היא קניית לייקים עבור הפוסטים. מה פשר התופעה ואיזה תועלת זו מפיקה? רבים ממשפיעני הרשת מתהדרים בכמות גדולה של עוקבים ובכמות גדולה עוד יותר של לייקים בפוסטים. כיום, הדרך שבאמצעותה ניתן למדוד הצלחה היא כמות הלייקים או העוקבים שיש למשתמש.

היום, תמורת סכום סביר למדי ניתן לרכוש לייקים בעבור פוסטים באינסטגרם, פייסבוק, סרטונים ביוטיוב ועוד. קניית לייקים ברשת החברתית היא תופעה מוכרת וחשובה מאוד עבור בעלי עסק או משפיעי רשת.  כמו בכל תופעה חברתית, גם למטבע הזה יש שני צדדים.

מצד אחד, יש התומכים והמעודדים את התופעה בגלל שלל יתרונותיה ויש את אלו המגנים אותה. בכתבה הבאה ננסה להציג את שני הצדדים בכדי  להציג את התמונה המלאה בנוגע לדבר. https://goolike.co/instagram

 

התועלת בקניית לייקים

ראשית, קניית לייקים הוא כלי שמאפשר קידום עסקי בדרך המהירה והקלה ביותר. מכיוון שזו חוסכת זמן ומאמץ רבים שהיו מתבזבזים על קבלת הלייקים באופן עצמאי. שנית, מדובר באחת הדרכים הזולות ביותר שיש היום לקידום עסקי ברשת. במילים אחרות, זה אמצעי מבורך בדרך למטרה.

כמו כן, כמות הלייקים והעוקבים שיש לעמוד, מוכרת גם כן. ניתן להשוות זאת לבחירת מסעדה, האם תלכו לשבת במסעדה ששולחנותיה מלאים או בזו ששובקת חיים והמלצרים מנגבים את האבק מהשולחנות? הצלחה מושכת אחריה הצלחה, לפיכך, מדובר בקידום עסקי משמעותי.

יתר על כן, רשתות חברתיות כמו הפייסבוק והאינסטגרם, מקפיצות את הפוסטים שיש להם כמות לייקים גדולה יותר. כלומר, ככל שמספר הלייקים של הפוסט גדול יותר, הסבירות שפוסט זה יתפרסם אצל יותר גולשים גדול יותר גם כן.

 

חסרונות

החיסרון המרכזי ביותר הוא הביקורת החברתית שקיימת בנוגע לקניית לייקים. רבים מסתייגים לתופעה כי סבורים שמדובר ביצירת זירת תחרות לא הוגנת. פעמים רבות, מי שקונה לייקים הם אלו שכבר יש להם קהל רחב ממילא – סלבריטאים, דוגמניות, פוליטקיאים ועוד.

בהתאם לזאת, לחלק מצטייר כי מדובר באנשים שממשיכים לרדוף אחרי פרסום למרות שכבר הגיעו להכרה גדולה. כתוצאה מכך, נוצרת תחרות לא הוגנת כלפי המתחרים שלא מחזיקים בהכרה משמעותית וגדולה.

עם זאת, חשוב לזכור שכל צעד שאנחנו מבצעים בחיים זוכה לביקורות ושבחים מצד החברה אז אלו לא צריכים להיות מה שיעצור אתכם ממימוש היעדים שלכם. במקרה הזה כדאי להקשיב למצפן הפנימי שלכם ולעשות את מה שנראה לכם לנכון.

לסיכום, קניית לייקים ועוקבים ברשת החברתית הינו אמצעי קידום פשוט למדי בעולם המדיה. על אף שיש אלו המסתייגים לכך, כלי זה העניק לעסקים רבים מקפצה משמעותית והיווה את מה שהיה דרוש לעסק כדי לצמוח ולהתגבר על המחסום הראשוני של צבירת קהל יעד.

לקנות לייקים

אולי יעניין אותך גם

דו
קידום ממומן בגוגל
פרסום ממומן בגוגל

אין כמעט עסק כיום שפועל בזירה הדיגיטלית ולא מכיר את שירותי הפרסום של חברת הענק גוגל. באמצעות פרסום מודעות שתוצגנה לגולשים בהתאם למילות החיפוש שהקלידו

קרא עוד »
קידום ממומן
קידום ממומן בגוגל
מה זה קידום ממומן?

רוצים להתחיל לפרסם בגוגל ולייצר עבור העסק שלכם לידים איכותיים? כדאי מאוד שתכירו את הקידום הממומן בגוגל. באמצעות תהליך של קידום ממומן אתם למעשה מאפשרים

קרא עוד »
חיפוש בגוגל
קידום ממומן בגוגל
איך עושים קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל הוא אחת השיטות המהירות והאפקטיביות ביותר להגיע אל קהל היעד שלכם, בזמן שהוא מחפש אתכם. גוגל נחשב למנוע החיפוש הגדול בעולם, וככזה

קרא עוד »