חשיבות הסרטונים בתוך אתר של בעל עסק

בעלי עסקים רבים בוחרים להקים את האתר שלהם תוך שימוש בתמונות בלבד. מדובר בעניין שיכול לפגוע באופן משמעותי בדרך שבה הלקוחות רואים את העסק ובמספר הרוכשים של השירות או המוצרים שמוצעים באתר. כדי שתוכלו להימנע ממצבים אלו, יצאנו לבדוק עבורכם מהי החשיבות של הסרטונים שמופיעים בתוך אתר של בעל עסק. הישארו אתנו ותגלו את כל העובדות שאתם צריכים להכיר.

 

הרקע לכתיבת המדריך הנוכחי

את המדריך הנוכחי אנו כותבים לאחר שנכנסנו לאתר של חברה מוכרת שמציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל. שכן, אנו עוברים דירה בקרוב ודרושים לנו לא מעט מכשירי חשמל לדירה החדשה. תכננו לבצע רכישה של 4 – 5 מוצרי חשמל באתר זה במקום לחלק את הרכישה לכמה אתרים. אך לצערנו, גילינו שהאתר מראה את המוצרים מזווית אחת בלבד – באמצעות תמונה.

כך שלא התאפשר לנו לאמוד את הגודל של מוצרי החשמל הגדולים. דבר שחשוב לנו ביותר בעת רכישה מרחוק. עובדה זו גרמה לנו לפנות אל אתר אחר, שבו היו סרטונים, ולבצע בו את הרכישה. הדבר גרם לנו להבין כי יש פה עניין שאין עליו מודעות מספקת. לכן, החלטנו לכתוב מדריך שיציג בפני כל מתעניין את החשיבות של סרטונים בתוך אתרים של בעלי עסק.

 

מה הקשר בין הפסקה הקודמת לחשיבות הסרטונים?

למקרה שטרם הבנתם את הקשר בין הרקע שנכתב לעיל לבין החשיבות להוספת  סרטונים באתרים של בעלי עסק, אנו נציין בפניכם כי הקשר בין השניים זו המכירה. שכן, בעל עסק שמעלה סרטונים של המוצרים שלו אל האתר, מאפשר לגולשים לראות את המוצר מכל זווית. כך בעצם מתאפשר להבין מה גודלו של המוצר ולראות אותו מכל כיוון. ראוי לציין כי הליך זה צריך לכלול צילום סרטונים מקצועי, כזה שמתבצע על ידי בעל מקצוע שבקיא בתחום.

 

ישנה חשיבות גבוהה בהימצאות של סרטונים בתוך אתר של בעל עסק

אז אפשר בעצם לומר כעת שיש חשיבות גבוהה בהימצאות של סרטונים מקצועיים בתוך אתרים של בעלי עסקים. שכן, אלו מאפשרים ללקוחות לראות את המוצר באופן הטוב ביותר למרות שהוא מבצע את הקנייה מרחוק ולא מחנות פיזית. ראוי לציין כי החשיבות באה לידי ביטוי גם בסרטוני תדמית. כאלו שמאפשרים ללקוחות החדשים והקיימים לראות מי עומד מאחורי האתר.

 

טיפ לפני סיום: בחרו בצלם מקצועי

רגע לפני שהמדריך מסתיים, ראוי שנציין בפניכם טיפ חשוב בנושא. אם אתם מתכננים להוסיף סרטונים בתוך האתר שלכם, כדאי שתסתייעו בצלם מקצועי שבקיא בתחום. שכן, הוא ידע לצלם אתכם או את המוצרים באופן הטוב ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך החשוב שהציג בפניכם את החשיבות של סרטונים בתוך אתר של בעל עסק. אנו מאחלים לכם שתעלו סרטונים מקצועיים שיאפשרו ללקוחות שלכם ליהנות מחוויית גלישה איכותית באתר. שיהיה בהצלחה!

צילום סרטונים מקצועי

אולי יעניין אותך גם