איך למצוא חנות טלפונים חכמים עם סינון אונליין

טלפונים חכמים עם סינון אונליין הם פתרון מעולה למי שמעוניין בפונקציות מסוימות בטלפון החכם אך בהגבלה מסוימת וסינון לתכנים לא הולמים.

ניתן למצוא פתרון זה בחנויות שונות אם באופן מובנה או בהתקנה מיוחדת, איפה מוצאים? ומה אפשרויות הסינון?

 

איפה יש חנויות שמוכרות טלפונים כאלו?

את הטלפונים החכמים עם סינון אונליין תוכלו למצוא בהרבה חנויות אך לא בכולם, כמובן שבמקומות שיש יותר קהל דתי תוכלו למצוא יותר חנויות כמו חנות פלאפונים בביתר עילית של וייסטק סלולר ופתרונות תקשורת המציעים מסלולים שונים לסינון אונליין לטלפונים חכמים שיוכלו לתת מענה לסקאלה נרחבת של צרכים והגבלות.

 

מסלולי הסינון של וייסטק

ישנם שמונה מסלולי סינון המתחלקים ל3 קטגוריות:

  • ללא דפדפן – בקטגוריה זו ישנם שני מסלולים וויז ומייל בלבד או אפליקציות בלבד המציעים פתרונות כשרים והמחמירים ביותר שבראשון תוכלו להשתמש רק בוויז ובמייל וכמובן שיחות טלפון ובשני תוכלו להוריד אפליקציות שמאושרות על ידי הועד הרבני כך שתוכלו להנות מתוכן מתאים.
  • הכל חסום חוץ ממה שפתוח – מסלול עבודה, מסלול קניות, מסלול חדשות – מסלולים אלו מעט יותר פתוחים והם מאפשרים למשתמשים להשתמש באפליקציות ופלטפורמות שנדרשות להם עבור חיי השגרה וצרכי פרנסה ועבודה. התכנים שיופיעו באפליקציות השונות שיותרו לשימוש במסלול זה יהיו מסוננים בדגש על תמונות ופרסומות לא צנועות.
  • הכל פתוח חוץ ממה שחסום – הגנה רחבה, הגנה מתקדמת והגנה בסיסית אלו המסלולים הגמישים ביותר והם מאפשרים יותר בחירה למשתמש כך שיוכל להשתמש כמעט בכל הפלטפורמות הקיימות בטלפון החכם אך ללא תכנים לא הולמים כמו תרבות פנאי מערבית או תכנים טלוויזיוניים וכמובן תכנים לא צנועים.

 

כשרות מול גמישות

במסלולים שנחשבים פתוחים יותר תוכלו לבחור בין מסלול כשר למסלול גמיש – מסלול כשר קיבל אישור מוועד הרבני על רמת הסינון הגבוהה והתכנים נבדקו ואושרו על ידי הרבנים שיושבים בו. המסלול הגמיש מציע למי שמעוניין את אותה רמת סינון אך עם אפשרות לסייג אתר או אפליקציה הדרושים למשתמשים מסיבה מסוימת. הכשרות מוענקת מטעם הועד הרבני כשהוא אחראי גם על אישור התכנים, אפליקציות ואתרים שיעלו כבקשה לבדיקה יעברו את הבחינה שלהם.

 

מידע טכני

תוכלו להשתמש בפתרונות הסינון בטלפון שלכם בשתי דרכים, אחת היא לקנות את הטלפון עם תוכנת סינון מובנת כך שלא תוכלו לשנות את ההגבלות או להסיר את התוכנה או לרכוש טלפון רגיל ולהתקין עליו את תוכנת הסינון. ניתן להתקין על כל מכשירי האנדרואיד, מחשבי ווינדוס ואפל.

 

לסיכום

פתרונות הסינון הם כבר לא חדשים בעולם שלנו וניתן למצוא רבים מהם כך שיתאימו לצרכים שונים, מומלץ ללכת לחנות פיזית לקבל הסברים ולבחור את המכשיר המועדף עליכם ותקבלו שילוב בין הקדמה הטכנולוגית לערכים שאתם מבקשים להקפיד עליהם.

אוזניות ואייפן

 

אולי יעניין אותך גם

מחשב נייד
מדריכים דיגיטליים
5 דגשים לבניית אתר מוצלח

מעוניינים לבנות אתר? כדי לבנות אתר מוצלח יש להיעזר בחברה לבניית אתרים בעלת ניסיון וכלים טכנולוגיים מתקדמים. התחום מתעדכן כל העת, לכן חשוב לבחור בחברה

קרא עוד »
כלי תחבורה
מדריכים דיגיטליים
איזה רכב כדאי להשכיר לטיול שטח

בימים אלו של שלהי החורף וראשית האביב, אין תחליף לטיולי רכבים בשטח. בתקופה זו של השנה תוכלו להנות ממרבדים ירוקים, פריחה מדהימה, גבי מים בנחלי

קרא עוד »
מכשיר סליקה
מדריכים דיגיטליים
5 אפשרויות סליקה באופן דיגיטלי

סליקה היא אמצעי בסיסי להעברות תשלום מהלקוח לבית העסק, לאחר שהשני סיפק ללקוח שירות או מוצר מסוים. כיום, כאשר השימוש בכרטיסי אשראי כבר נהיה אמצעי

קרא עוד »