איך לבחור חבילה שמתאימה לכם באתר סייפטק

אתר סייפטק הינו אתר פתרונות סינון בטכנולוגיות מתקדמות המציעה תוכנת סינון ייחודית ואיכותית למשתמשים בטלפון חכם מהחברה החרדית שמעוניינים להגביל ולחסום את

החשיפה שלהם לתכנים שאינם הולמים ומותאמים לציווין החרדי, איך תבחרו חבילה שמתאימה לכם ומהן החבילות המוצעות?

 

סוגי החבילות

שתבקרו באתר סייפטק תמצאו את כלל הפתרונות המוצעים במסלולים שונים וחבילות שונות, מומלץ לבחור את החבילה המתאימה לכם על פי הצרכים והדרישות שלכם מהטלפון הנייד על כך נרחיב בהמשך. להלן שמונת המסלולים השונים:

 

וייז ומייל בלבד

מסלול פרקטי ביותר המתאים למי שמעוניין באפליקציית הניווט ומייל. מסלול כשר בפיקוח הועד הרבני קרלין סטאלין. האפליקציות הפתוחות יהיו מוגנות לחלוטין לשימוש עבור מטרות אחרות או תכנים לא הולמים.

 

אפליקציות בלבד

המשתמשים יוכלו להנות ממגוון גדול של אפליקציות שאושרו על ידי הוועד הרבני, מוגנות מפני תכנים לא תואמים את ההלכה. במסלול זה ניתן לבחור מסלול גמיש על מנת לסייג אפליקציות נוספות שאינן ברשימה או במסלול כשר.

 

מסלול עבודה

מסלול שמתאים למי שעובד גם מהטלפון הנייד שלו ונדרש לשימוש באתרים פיננסיים, צ'אט ושירותי מידע. גם את המסלול הזה ניתן לבחור כמסלול גמיש או כשר והאפליקציות שיותרו לשימוש יעברו סינון והגנה.

 

מסלול קניות

יותרו לשימוש אפליקציות ואתרי קניות ובנוסף אתרי חדשות חרדיים. הקהל הדתי מבין את הנוחות והיעילות שיש לבצע פעולות יומיומיות כמו קניות, התעדכנות בחדשות ועוד גם דרך הנייד.

 

מסלול חדשות

דומה מאוד למסלול הקניות אך עם דגש ומגוון רחב יותר של אתרי חדשות חרדיים, מוזיקה יהודית וכו'. גם במסלול זה ניתן לבחור כאופצייה כשרה או גמישה.

 

הגנה רחבה

מסלול פתוח יותר והינו גמיש בלבד, ישנם יותר תכנים פתוחים ורוב האפליקציות יותרו להורדה ושימוש אך יסוננו וייחסמו תכנים טלוויזיונים או תרבות פנאי מערבית שהינה בלתי הולמת.

 

הגנה מתקדמת

תכנים מסוננים כמו ברמה הבסיסית ובנוסף חסימה וסינון של תכני פרסום או אחרים של הלבשה תחתונה, בגדי ים וכו'.

 

הגנה בסיסית

מונעת גישה לתכני תועבה ואלימות קשה, מסלול גמיש בלבד.

 

איך לבחור?

החליטו אם אתם מעוניינים במסלול כשר או שמסלול גמיש גם יתאים לכם ובכך תוכלו לסייג אפליקציות שאינן מופיעות ברשימה של הועד הרבני. קחו בחשבון שהעלות הינה 99 שקלים להתקנה חד פעמית ולאחר מכן 29.90 שקלים לחודש עבור המנוי. כשאתם בוחנים את השימוש שלכם בטלפון החכם חשבו האם העבודה דורשת מכם עבודה מול הטלפון, בית הספר של הילדים ועוד.

 

לסיכום

החבילות השונות מתאימות לכל אדם וצרכיו, יהיה מי שאפילו לא יצטרך טלפון חכם ולכן יסתפק בטלפון כשר אך מי שמעוניין להרחיב את היכולות הטכנולוגיות שלו יוכל לעשות זאת ללא כל בעיה או חשש מתוכן מפחיד שאינו מעוניין להחשף ולעסוק בו.

אייפון

 

אולי יעניין אותך גם

מחשב נייד
מדריכים דיגיטליים
5 דגשים לבניית אתר מוצלח

מעוניינים לבנות אתר? כדי לבנות אתר מוצלח יש להיעזר בחברה לבניית אתרים בעלת ניסיון וכלים טכנולוגיים מתקדמים. התחום מתעדכן כל העת, לכן חשוב לבחור בחברה

קרא עוד »
כלי תחבורה
מדריכים דיגיטליים
איזה רכב כדאי להשכיר לטיול שטח

בימים אלו של שלהי החורף וראשית האביב, אין תחליף לטיולי רכבים בשטח. בתקופה זו של השנה תוכלו להנות ממרבדים ירוקים, פריחה מדהימה, גבי מים בנחלי

קרא עוד »
מכשיר סליקה
מדריכים דיגיטליים
5 אפשרויות סליקה באופן דיגיטלי

סליקה היא אמצעי בסיסי להעברות תשלום מהלקוח לבית העסק, לאחר שהשני סיפק ללקוח שירות או מוצר מסוים. כיום, כאשר השימוש בכרטיסי אשראי כבר נהיה אמצעי

קרא עוד »